1 із 6

Навіщо мені гриби?

Гарне питання, знайшли для вас кілька ідей, що з цим можна зробити

 • 🤤 Смачно

  Та взяти ті грибочки, та порізати і закинути на сковорідку з цибулькою та вершами. Чи зробити грибний пиріг чи запіканку... Охх...

 • 🧐 Цікаво i просто вирощувати

  Уявляєте, вони ростуть так швидко, як гриби!
  У наборі буде блок з міцелієм вибраного гриба, інструкція та флакон-обприскувач з водою. Пшикаєте на гриб і все: він сам росте з дня на день!

 • 🍄 Корисно

  Гливи — це джерело білка та антиоксидантів, гриби шиїтаке мають імуностимулюючі властивості та можуть покращити здоров'я серцево-судинної системи, а їжовик відомий позитивним впливом когнітивну систему.

 • ❤️ Безпечна їжа!

  Так, безпечна! Ці блоки виробляє компанія "Царство грибів", яка постачає гриби ресторани та супермаркети Києва багато років. Вони здають гриби на аналіз у лабораторії регулярно.

1 із 4

Вирощувати гриби складно?

Ніт, гляньте відео та переконайтесь самі! Спочатку гляньте по гливі, а ниже — по їжовичку та шиїтаке.

Найчастіші питання

Чи безпечні ці грибниці і чи можу я отруїтись?

Ми співпрацюємо із українською компанією "Царство Грибів", вони є постачальником делікатесних грибів в мережі супермаркетів. Компанія регулярно роблить протоколи випробування на їх продукцію у харчових лабораторіях. То ж так, грибниці безпечні.

Отруїтись теж не вийде, бо у грибниці тільки субстрат та міцелій потрібного вам гриба. Субстрат стерилізується під тиском та температурою. Процес вирощування уважно котролюється фахівцями.

На чому росте цей гриб?

Грибниці ростуть із ріного субстрату (кожен гриб любить своє). В цілому, субстрат — це солома, соєвий шрот, тирса дуба.

Що входить у набір?

Грибниця, обросша міцелієм грибочка, інструкція, коробка для вирощування та спрей (за бажанням).

Скільки часу росте гриб?

Від 7 до 15 днів, і залежить від умов вирощування (температура та вологість), та стадії зрілості грибниці (інколи можемо надіслати вже грибницю, яка проростає трішки).

Який врожай?

Зазвичай, до 600-700 грамів всього з кількох врожаїв.

Будь ласка, врахуйте, що вологість врожаю теж дуже впливає на вагу :)

Скільки врожаїв можна зібрати?

Зазвичай, від 2 до 3х. Для цього треба поставити грибницю у вологе тепле місце (до 23 °C), попередньо заклеївши розрізи на блоці. Так витримате днів 10, після чого переверніть блок усередині коробки на 180 градусів та почніть все спочатку згідно інструкції :)

Хто такі grow-some?

Ми український бренд, який виготовляє та продає набори для вирощування грибів та мікрозелені (а згодом і великих рослин).

 • Гриб левової гриви: 3 корисних властивості для здоров'я та можливі побічні ефекти

  Гриб левової гриви: 3 корисних властивості для ...

  Гриби левової гриви — це великі, білі, пушисті гриби, які нагадують гриву лева, коли вони ростуть. Вони містять біоактивні речовини, які мають багато корисних впливів на організм, особливо на мозок,...

  Гриб левової гриви: 3 корисних властивості для ...

  Гриби левової гриви — це великі, білі, пушисті гриби, які нагадують гриву лева, коли вони ростуть. Вони містять біоактивні речовини, які мають багато корисних впливів на організм, особливо на мозок,...

1 із 4