Оберіть набори відповідно до розміру чи матеріалу горщика

1 із 5

Що важливо знати про траву котикам

❓Що таке трава котикам?

Це пророщене насіння пшениці, ячменю та інших злакових, які корисні для котиків. У відкритій природі цією травою найчастіше стає пирій (колосник).

🐱 Навіщо їм трава?

Для покращення травлення.
Дослідження (с. 106) показали, що рослини дозволяють очистити організм від глистів.
Поїдання диких трав — це інстинкт, що сформувався у предків. Така ж звичка спостерігається у диких хижаків.

Корисно.
Коли тварини пасуться, вони отримують порцію фолієвої кислоти (вітамін групи В), яка позитивно впливає на кровотворення. Якщо ваш домашній улюбленець скубе траву вдома, він чи вона шукає корисні речовини для покращення самопочуття.

🌱 У чому ще цінність трави?

Окрім користі у соках та покращення травлення, котяча трава також захищає ваші домашні рослини (бідний фікус) та навіть овочі на підвіконні від страшенної напасті — ваших улюбленців.
Причина, чому кішки поїдають рослини, полягає в тому, що вони шукають цю зелень, щоб поїсти. Ви даєте котикам альтернативу цим рослинам.

👌 Травичку складно і довго ростити?

Ні! Лише додайте воду до килимка та трішки поливайте його. Вуаля і за 5-6 днів вже все росте. До речі, трава відростає до 2х разів.

Траву краще виростити вдома, а не давати пастись надворі.

Ось чому

  • Трава буває брудною

    Трава в містах не завжди чиста. Пил, бруд, вихлопні гази, що осідають біля доріг впливають на якість їжі ваших улюбленців

  • Хімічна обробка рослин

    Дерева та трави в містах часто обробляють засобами захисту рослин. Ці хімічні речовини можуть зашкодити тваринам, які їх споживають

  • Шкідливі рослини на вулиці

    Часом тварини можуть сплутати корисні для них рослини зі шкідливими, коли пасуться на вулиці. Будьте обережні та пильнуйте домашніх улюбленців!

1 із 3

Котики обожнюють траву від grow-some

1 із 3

Песики, схоже, теж